SSS

SIKÇA SORULAN SORULAR

Çünkü Gelgel Balonları farklı ve ilgi  çeken bir reklam araçlarıdır. Balonu gören herkes yakından görmek isterler. Genelde 4 Metre balonlar çok ilgi çeker. Eğer Reklam Balonları sipariş vermek isterseniz -3 metre  ve – 4 metre tercih etmeniz sizin için öok iyi olacaktır.

Genel olarak Tablaların üstüne balonu şişirecek motor gelmektedir. Bu yüzden kalite olarak ya ahşap ya çelik tercih vermekteyiz.
Bazen ahşap tabla altı olduğunda çok sert yere vurursanız motor ağırlığı (4,5 kg) ahşap tablayı çatlata bilir. Bu yüzden çelik tabla tercihiniz de vardır. Dikkatli kullanıldığında ahşap tabla da çok dayanıklı alt olabiliyor.

Gel gel balonlarımız kişiye özel olduğundan siparişinizi verdiyinizde bilgilerinizi ve logonuzu bize whatsapp yoluyla iletmeniz gerekmektedir. Zaten siparişiniz tamamlandığında Tasarım grubumuz sizinle irtibata geçip hemen bi taslak ŞAblon hazırlayacaktır. Yani evet istediğiniz özgün tasarımı ekleye bilirsiniz.

Almış olduğunuz Gel gel balonu tam alıyorsanız kargo bedeli şirket tarafından ödenmektedir. Ama bazen karşı ödemeli balonlarımız da çıkıyor. Mesela: Tek bayrak, Tek Şekilli Duba veya Tek üst siparişi verirseniz o zaman kargo bedeli size yansır.

Evet bütün gelgel balonlarımızda içinden led aydınlatma mevcuttur. Yani geceleri de Balonunuzu kurup kullana bilirsiniz. Çok güzel ve değişik ortam sağlıyor.

Gel gel balonların kurulumu kolay ve zahmetsizdir. Tak elektriğe ve kullan şeklinde çalışmaktadır. Detaylı kurulum ve sabitleme aparatlarının kullanımı için aşağıda belirtilen linkden baka bilirsiniz.
https://youtu.be/SwwkcTm_L2g

Malesef Gel gel balonları, Bayrak ve Duba alımlarında taksit imkanımız yoktur. Tek çekim yapabilirsiniz sadece. İndirim almak için lütfen Admin ve iletişim kısmından bize yazmanız gerekir. Whatsapp tanda ulaşabilirsiniz.