Hakkımızda

Kurucumuz Şevket KARAMAN. 2002 yılında elektronik, ışıklı tabela, reklam ve promosyon ürünleri imalatçısı olarak İstanbul’da hizmete girmiştir. GEL GEL BALONLARI – restoran işletmeleri, otomotiv sektörü, kasaplar, ekmek fırınları, kafe ve restoranlar, petrol ofisleri, giyim mağazaları, parti organizasyonları, eğlence merkezleri, oteller ve hizmet sektörü gibi birçok alanda, yeni nesil reklam ürünü olarak kullanılmaktadır.

Günümüze geldiğimizde gel gel reklam ismini verdiği GEL GEL BALON ürünlerinin imalatçısıdır. Ülkemizde ve dünyada ilk tasarımcısı olarak yerini almıştır. GEL GEL BALONLAR 3 boyutlu görüntüsü, hareketli yapısı, sevimli ve eğlenceli modelleri ile insanların fazlasıyla ilgisini çekiyor. İş yerleri için maskot mahiyetinde bu ürünü, satın alıp sürekli olumlu tepkilerle karşılaşmışlardır.

 Şirketimiz GEL GEL BALON ürünleri yanı sıra. Reklam sektöründe promosyon ürünleri, bayrak çeşitleri, web tasarım, iş geliştirme yazılımları, etkin reklam sunumları kategorilerindeki hizmetlerini yurt içi ve yurt dışı pazarında faaliyetler sürdürmektedir.

GEL GEL REKLAM olarak ticari ve kurumsal kazancımızı gözetmiyoruz. Kaliteden taviz vermeden müşterilerimize güven vermek ve insanların bizi mutlu hatırlamalarını çok istiyoruz.

TASARIMLARDAN BAZILARI