fbpx

Gel Gel Balon Bilgi ve Sipariş için: 0532 359 34 66

Ara
Ara
Close this search box.

HAKKIMIZDA

Gel Gel Reklam, yılların verdiği tecrübe ve birikim ile Türkiye’nin lider reklam balonu üreticilerinden biridir. Şirketimiz, Gel Gel balon, Yol Tag balonları, Yer Balonları, Yeni nesil Şeffaf Küre balonları ve Özel Tasarım Motorlu hava ile şişirile bilen balonlar gibi farklı reklam balonu modelleri üretmektedir.

Şirketimizin kurucusu Şevket Karaman, eskiden elektronik alanında faaliyet göstermekteydi. Ancak, reklam sektörüne olan ilgisi nedeniyle bu alanda çalışmaya karar verdi ve Gel Gel Reklam’ı kurdu. Karaman, şirketin kuruluşundan itibaren, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Gel Gel Reklam, kendi fabrikasında ürettiği balonları, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine de ihraç etmektedir. Şirketimiz, tasarım bölümü ile müşterilere özel tasarım balonlar da üretmektedir.

Gel Gel Reklam, reklam balonlarının sağladığı avantajlar hakkında şu bilgileri vermektedir:

  • Reklam balonları, yüksek görünürlük sağlamaktadır.
  • Reklam balonları, uzun süreli kullanıma uygundur.
  • Reklam balonları, uygun maliyetlidir.

Gel Gel Reklam, reklam balonları ile işletmelerin tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine destek vermektedir. Şirketimiz, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Sizde hemen sipariş vererek İşletmenize güç katın.